XXI Wystawa i giełda minerałów i biżuterii

W dniach 22 i 23 października 2022r. na terenie hali Netto Arena w Szczecinie, odbyła się XXI Wystawa i giełda minerałów i biżuterii, na której zadebiutowałam z wyrobami UbeeSailor . Dwa dni pełne wrażeń, nowych znajomości, klientów.

Odwiedziły nas również osoby obserwujące zarówno z Instagrama i Facebooka. Niezmiernie miło mi jest Was poznać osobiście. Bardzo dziękuję za rozmowy, opinie i zakupy na naszym stoisku, na którym można było zakupić bransoletki z lin żeglarskich, breloki haftowane, etui na pomadkę, ozdoby do włosów, kolczyki. Pozdrawiam serdecznie i myślę już o kolejnym uczestnictwie w takim wydarzeniu, które w najbliższym czasie obędzie się na początku grudnia 2022.

Dla przypomnienia na co dzień zapraszam do odwiedzenia sklepu stacjonarnego mieszczącego się przy ul. Jasnej 15 lok.10 w Szczecinie, po uprzednim umówieniu wizyty.

Pozdrawiam

Kasia Łubczonek

Żagle 2022 w Szczecinie

Ahoj , w Szczecinie w dniach 19 -21 sierpnia, odbyły się Żagle 2022, to druga edycja tej imprezy.

Według informacji organizatora łącznie przez 3 dni po obu stronach Odry bawiło się ponad 115 tysięcy osób.  Można było zobaczyć paradę jednostek pływających jakich jak Baltic Beauty, Joanna Saturna, Generał Zaruski, Victoria, Kattenturm, Olander, Bonawentura, Smuga Cienia, Maria, Amandaa. Przy nabrzeżu zwiedzić gwiazdę tegorocznych Żagli 2022 – Gorch Focka.

Namiot UbeeSailor znajdował się w Alei Artystów na Wałach Chrobrego , na przeciwko Akademii Morskiej.

Z naszej strony bardzo dziękujemy za liczne odwiedzenie naszego stoiska, zarówno mieszkańców Szczecina jak i turystów z Polski, Niemiec, Filipin, mimo deszczowej pogody w pierwszych dniach.
Poznaliśmy setki nowych osób, spodobały Wam się nowości jakie przygotowałam specjalnie na to wydarzenie.

Do zobaczenia za rok, a  na co dzień zapraszamy do śledzenia profili na Instagramie i Facebooku, a także do odwiedzenia Pracowni w Szczecinie , przy ul. Jasnej 15 lok.10., mieszącej na Ryneczku Słoneczne.

Pozdrawiam serdecznie Katarzyna

10-12. 07. 2020 r. Nieoficjalne Regaty Otwarcia Sezonu 2020 w Szczecinie

Ahoj!!! Dziś w Szczecinie startują Nieoficjalne Regaty Otwarcia Sezonu 2020, organizowane przez Klub Sportowym Dobra Marina. Młodzi zawodnicy będą walczyć o Puchar P S Metalworking, z tej okazji powstały limitowane bransoletki na nagrody dla zwycięzców. Życzę udanej imprezy i do zobaczenia na HOM Przystań Jachtowa w Szczecinie, dzielnica Dąbie. 
UbeeSailor ⚓️ będzie miało swoje stoisko, gdzie będziecie mogli poznać mnie osobiście i zapoznać się z moimi wyrobami. Zapraszam jutro (sobota 11.07.20r.) w godzinach 16:00 – 18:00, w niedzielę od 13:00 do oficjalnego zakończenia Regat. Pozdrawiam

Czas na zmiany

18.08.2019 r. UbeeSailor będzie obchodzić swoje drugie urodziny, z tej okazji przedstawiamy Wam nasze nowe logo.

Przygotowania do Dni Morza _ Sail Szczecin 2019

W dniach 14-16 czerwca 2019 r. w Szczecinie odbędzie się cykliczna impreza na którą Was serdecznie zapraszamy. Jest to jedna z największych imprez w Polsce, która przyciąga turystów zarówno z lądu jak i od strony Odry. Wały Chrobrego i Łasztownia zapewni atrakcje dla małych i dużych wilków morskich.

Razem z Anią Ozygała z Pracowni Rękodzieła Artystycznego, będziemy mieć nasz namiot w Alei Rękodzielników przy Akademii Morskiej.

Na tę okazję szykujemy nowe wzory, oto jedna z naszych propozycji.

Nowa kolekcja

Ahoj! Dziś przedstawiamy najbardziej klasyczne zestawienie marynistyczne – biel i granat. Dołącza do naszych wiosennych nowości.

Worki w stylu marinistycznym

Worki super sprawdzają się na wycieczkach, może wkrótce wybieracie się w podróż ? Worek UbeeSailor ma wymiary 34 cm x 45 cm i grube 9 mm sznurki.

Zapraszamy do Pracowni , Szczecin Ul.Jasna 15 lok. 10

Wiosenna kolekcja

Za oknem coraz więcej zieleni,  u nas także pojawił się ten kolor. Zielony z dodatkiem niebieskiego i żółtego to nasza propozycja na sezon wiosna/lato 2019. 

Lina jest miękka i przyjemna w dotyku. Kotwica ma wymiary 31,5 mm x 43mm.